Logopeda Kraków

LOGOPEDA DLA DZIECI

Każdy troskliwy rodzic, gdy jego dziecko doświadcza trudnościami z nauką mówienia bądź z poprawną wymową szuka dla niego najlepszej pomocy. Terapia logopedyczna w Zielonym Przedmieściu skupia się na poznaniu multisensorycznym tj. przez wzrok, słuch, dotyk, węch i smak. Nie tylko rozwija to mowę, ale pomaga przyswajać wiedzę. Takie kompleksowe podejście pomaga w osiągnięciu wyraźnych i szybszych efektów w rozwoju mowy dziecka.

Zakres usług:

 • Diagnostyka i profilaktyka zaburzeń mowy
 • Wczesna interwencja logopedyczna
 • Korygowanie wad artykulacyjnych i zaburzeń mowy
 • Terapia w przypadku braku lub opóźnienia rozwoju mowy biernej i czynnej
 • Wspomaganie kompetencji językowych i komunikacyjnych
 • Terapia niepłynności mowy
 • Terapia innych specyficznych zaburzeń mowy
 • Terapia ze słuchawkami Forbrain
 • Nauka czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
 • Symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania dla dzieci od 18 miesiąca życia.

 

LOGOPEDA DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE

Osoby dorosłe również mogą korzystać z pomocy naszych logopedów w Krakowie! Kiedy warto zgłosić się do logopedy? W czym możemy Wam pomóc? Osoby dorosłe z jakimi problemami mogą znaleźć u nas pomoc?

 • osoby z wadami wymowy
 • osoby jąkające się
 • osoby u których doszło do utraty bądź zaburzenia mowy w wyniku uszkodzeń struktury mózgu
 • osoby, które chcą mówić wyraźniej, chcące poprawić swoją dykcję, artykulację

Logopeda – Kraków

Logopeda (Kraków) jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie są w pełni zadowolone ze swojej wymowy. Taka sytuacja niejednokrotnie odbiera pewność siebie oraz sprawia, że niezręcznie czujesz się podczas rozmowy. Zgłaszając się do naszej Poradni, wraz z kolejnymi spotkaniami można zauważyć znaczącą różnicę w wymowie. Jest to niesamowita inwestycja w swoją osobę, dzięki której Twoje życie może się całkowicie odmienić. Oferujemy usługi z zakresu logopedii na najwyższym poziomie, a naszym priorytetem jest dobro pacjenta. Zależy nam, aby po zakończonych spotkaniach, pacjent wyszedł z nich usatysfakcjonowany oraz pełen nadziei i pewności siebie w kontaktach z innymi ludźmi. 

Logopeda Kraków – dlaczego warto?

Skorzystanie z usług logopedy w Krakowie związane jest z wieloma pozytywami. Przede wszystkim wada wymowa bywa uciążliwym problemem, przekładającym się na całe życie pacjenta. Niejednokrotnie hamuje kontakty z innymi ludźmi, co przekłada się nie tylko na życie prywatne, ale również zawodowe.

Skuteczny logopeda Kraków

Decydując się na podjęcie z nami współpracy, można poradzić sobie z wieloma uprzykrzającymi życie problemami z wymową. Jąkanie się, dykcja czy emisja głosu to tylko niektóre z wad, z jakimi spotykamy się w codziennej pracy z szeregiem pacjentów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy do każdego podchodzą z troską, empatią oraz zaangażowaniem. Zależy nam na uzyskaniu pożądanych rezultatów, z których pacjent będzie w pełni usatysfakcjonowany, i które zapewnią mu możliwość otworzenia się na innych ludzi. Kontakty społeczne są dla borykających się z różnego rodzajami wadami wymowy osób trudnym wyzwaniem, z którym muszą zmagać się każdego dnia. Podczas terapii staramy się je przezwyciężać, aby codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie nie przysparzało tyle emocji oraz niepokoju. 

Logopeda Kraków – kontakt

Jesteśmy otwarci na pytania ze strony naszych pacjentów. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy się z nami skontaktować. Pozwoli to na przekazanie najważniejszych informacji oraz ułatwi podjęcie optymalnej decyzji.