Psychoterapia Online – Kraków

Korzystanie z usług terapeutycznych staje się coraz powszechniejsze. Jest to prawdopodobnie spowodowane coraz większą świadomością na temat istoty zdrowia psychicznego. Wiele osób pragnie zmienić swoje życie i zacząć pracę nad własnymi słabościami, przeżytymi traumami czy nieodpowiadającym im usposobieniem. Czasami możliwość uczęszczania do psychoterapeuty fizycznie bywa utrudniona. Jest to związane z dużą liczbą obowiązków czy po prostu brakiem kompetentnych specjalistów w pobliżu miejsca zamieszkania. Pojawia się jednak pytanie, czy psychoterapia online jest skuteczna. Otóż jest, gdyż przeprowadzone sesje skupiają się na tym samym bez względu na faktyczną obecność w gabinecie czy jej brak.

Psychoterapia przez internet
Korzystanie z psychoterapii online daje szereg szans i możliwości. Może się ona odbywać bez względu na miejsce zamieszkania czy aktualnego przebywania pacjenta. Pozwala to na zachowanie ciągłości sesji, bez względu na czynniki sytuacyjne, takie jak wyjazd służbowy czy problem z dojazdem do gabinetu. Oprócz tego wiele osób może mieć większą łatwość w rozmowie o trudnych kwestiach, bez realnego uczestnictwa w pomieszczeniu z terapeutą. Oferujemy bardzo wygodną możliwość, aby poczynić kroki w trosce o swoje zdrowie psychiczne.
Nasi psychoterapeuci online pomogą Ci w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem. Możesz czuć się w pełni komfortowo. Wspólna współpraca na psychoterapii sprawi, że możliwe będzie uporanie się z Twoimi problemami w efektywny i najbardziej adekwatny sposób.

Psychoterapia online
Zaufaj nam i psychoterapii online. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci przebrnąć przez Twoje najtrudniejsze momenty w życiu, by cieszyć się jego pięknem. Nawet jeśli czujesz pewne zrezygnowanie i nie wiesz, skąd ono pochodzi, pomożemy Ci dotrzeć do źródła problemu i wspólnie go zwalczymy. Skorzystaj z możliwości, jakie dają dobra współczesnej techniki i zatroszcz się o swoje zdrowie.

Psychoterapia online, Kraków – indywidualne podejście do każdego

Nasi specjaliści oferują kompleksowe potraktowanie problemu klienta i indywidualne podejście do każdej osoby. Doskonale wiemy, że dyskomfort natury psychicznej może dotknąć każdego, a ponadto powody czy efekty takich bodźców są dla każdego inne. Dlatego zapewniamy, że wdrażana psychoterapia będzie odpowiednio dostosowana zarówno do człowieka, jak i problemu. Nasi eksperci działają w różnych nurtach terapeutycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie kompleksowe wsparcie.

Zawsze kierujemy się przede wszystkim dobrem osób korzystających z naszej pomocy, nigdy nie zapominając o etyce zawodowej. Z tego powodu wszyscy mogą u nas liczyć nie tylko na indywidualne podejście, ale też pełną dyskrecję niezależnie od problemu. Pomagamy dorosłym, dzieciom czy osobom LGBTQ+. Cenimy sobie jasną współpracę, inkluzywność oraz komfort klientów.

Wiemy jednak, że wiele osób nie tylko nie ma dostatecznie czasu, ale też nie czuje się na siłach, by w pełnym komforcie zjawić się osobiście w naszych gabinetach. Dlatego właśnie polecamy psychoterapię online. Dzięki temu dajemy możliwość łączenia się z nami dowolnej lokalizacji, a więc nie tylko w Krakowie. To sprawia, że klient może usadowić się w bezpiecznym dla siebie miejscu. W ten sposób sesja przebiegnie jeszcze lepiej – ostatecznie komfort danej osoby jest kluczowy dla owocnej współpracy.

Psychoterapia online, Kraków – grono specjalistów

Badania wykazały, że terapia online w wielu przypadkach może być równie skuteczna jak tradycyjne spotkania twarzą w twarz. Co istotne, nie zawsze tak jest, ponieważ wiele zależy od tego, jak konkretny psychoterapeuta dogaduje się z osobą, z którą współpracuje.

Wielu terapeutów wykorzystuje różne narzędzia i techniki online, takie jak wideokonferencje, czat tekstowy czy e-mail, aby zapewnić kompleksową oraz skuteczną terapię. Ponadto specjalista może na bieżąco (podczas sesji) przesyłać dodatkowe materiały etc.

Psychoterapia online, Kraków – dlaczego warto?

Sporym atutem współpracy z naszymi terapeutami w takiej formie jest kontynuacja leczenia w podróży. Jeśli przebywasz często poza domem, terapia online umożliwia przeprowadzanie sesji bez konieczności przerywania ciągu spotkań. Zazwyczaj w hybrydowy (zdalny i stacjonarny) współpracujemy właśnie z osobami, które często muszą opuszczać Kraków. Co istotne, warto wiedzieć, że regularność w terapii jest bardzo ważna.

Psychoterapia online ma więc bardzo wiele zalet, a ponadto odbywa się niemal na tych samych zasadach, co spotkania w gabinecie. Warto dodać, że w tym przypadku prywatność jest szczególnie dobrze zachowana, ponieważ klient ma możliwość uczestniczenia w sesjach terapeutycznych z własnego domu. To szczególnie ważne dla osób, które nie chcą lub nie mogą rozmawiać o swoich problemach w tradycyjnym środowisku terapeutycznym.

Psychoterapia online, Kraków – zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy do zapisów na rozmowy z naszymi terapeutami. Zapewniamy pełne wsparcie psychoterapeutyczne i rzetelną pomoc, opartą na sprawdzone techniki oraz współczesne osiągnięcia naukowe.