Dobry psycholog dziecięcy – Kraków

Z różnymi trudnościami muszą mierzyć się również nasze najmłodsze pociechy oraz ich rodzice. Pani Natalia pracuje z dziećmi w wieku od 2,5 oraz ich rodzicami, oferując:

– konsultacje rodzinne i rodzicielskie

Mają one pomóc w zrozumienie trudności pojawiających się u dziecka, rozpoznaniu kontekstu ich występowania oraz rozeznaniu sposobów, które pomogą doprowadzić do ich przezwyciężenia.

– psychoedukacje oraz poradnictwo psychologiczno-wychowawcze dla rodziców

Spotkania te służą omówieniu konkretnych trudności i problemów wychowawczych, z którymi mierzą się rodzice oraz pomagają w odszukaniu odpowiednich strategii i metod wychowawczych, które mogą być przydatne i skuteczne w ich rodzinie.

– diagnozę

– terapie psychologiczną dziecka doświadczającego trudności wieku przedszkolnego

Forma pomocy dziecku, która odbywa się w ścisłej współpracy z rodzicami. Spotkania mają na celu przezwyciężenie trudności, z którymi mierzy się dziecko, np. problemy adaptacyjne, emocjonalne, trudności w funkcjonowaniu społecznym, impulsywność, nieśmiałość, zaburzenia zachowania.

– zajęcia grupowe dla dzieci doświadczających trudności w zakresie relacji społecznych

Celem tych zajęć jest rozwój umiejętności społecznych dzieci, takich jak: rozpoznawanie i nazywanie emocji swoich i innych i odpowiednie reagowanie na nie, radzenie sobie z trudnymi emocjami, adekwatne reagowanie w różnych sytuacjach społecznych.

Psycholog dziecięcy Kraków

Korzystanie z pomocy dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie wcale nie musi wynikać wyłącznie z konkretnych problemów, które obserwujemy u dziecka. Psycholog dziecięcy w Krakowie jest specjalistą, do którego warto wybrać się z maluchem profilaktycznie. Pomagamy także najmłodszym po różnego rodzaju traumach czy z bliżej niezdefiniowanymi kłopotami. Do każdego dziecka podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ wiemy, jak różne potrafią być maluchy.

Indywidualne podejście do każdego dziecka. Dobry psycholog dziecięcy Kraków.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca z dziećmi jest bardzo wymagająca, zwłaszcza z najmłodszymi. Z tego powodu zapewniamy, że każdy dobry psycholog dziecięcy z Krakowa, pracujący na rzecz naszej placówki, ma odpowiednie podejście, dzięki któremu wizyta w gabinecie nie będzie dla dziecka traumatyczna ani problematyczna, ale może okazać się ciekawym doświadczeniem. Podkreślamy, że komfort psychiczny i właściwe reagowanie na różne bodźce w dzieciństwie to sprawy niesamowicie istotne, które mogą wpływać na całe późniejsze dorosłe życie. Z tego powodu, jeśli widzisz jakiekolwiek problemy lub nieprawidłowości w zachowaniu swojego dziecka, zgłoś się do nas. Dobry psycholog dziecięcy z Krakowa na pewno pomoże Twojemu maluchowi.

Dobry psycholog dziecięcy – Kraków. Zadzwoń do nas!

Pracują dla nas wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani psychologowie dziecięcy, którzy potrafią dostosować się do wymagań konkretnego dziecka i poprowadzić je przez terapię tak, by była skuteczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić termin wizyty, to zadzwoń do nas. Odpowiemy na każde pytanie.