Dobry psycholog dziecięcy Kraków

Z różnymi trudnościami muszą mierzyć się również nasze najmłodsze pociechy oraz ich rodzice. Pani Natalia jako psycholog dziecięcy (Kraków) pracuje z dziećmi w wieku od 2,5 oraz ich rodzicami, oferując:

– konsultacje rodzinne i rodzicielskie

Dobry psycholog dziecięcy (Kraków) ma pomóc w zrozumienie trudności pojawiających się u dziecka, rozpoznaniu kontekstu ich występowania oraz rozeznaniu sposobów, które pomogą doprowadzić do ich przezwyciężenia.

– psychoedukacje oraz poradnictwo psychologiczno-wychowawcze dla rodziców

Spotkania te służą omówieniu konkretnych trudności i problemów wychowawczych, z którymi mierzą się rodzice. Psycholog dziecięcy (Kraków) pomaga w odszukaniu odpowiednich strategii i metod wychowawczych, które mogą być przydatne i skuteczne w ich rodzinie.

– diagnozę

– terapie psychologiczną dziecka doświadczającego trudności wieku przedszkolnego

Forma pomocy dziecku, która odbywa się w ścisłej współpracy z rodzicami. Spotkania z wykwalifikowaną osobą jaką jest psycholog dziecięcy (Kraków) mają na celu przezwyciężenie trudności, z którymi mierzy się dziecko, np. problemy adaptacyjne, emocjonalne, trudności w funkcjonowaniu społecznym, impulsywność, nieśmiałość, zaburzenia zachowania.

– zajęcia grupowe dla dzieci doświadczających trudności w zakresie relacji społecznych

Celem tych zajęć jest rozwój umiejętności społecznych dzieci, takich jak: rozpoznawanie i nazywanie emocji swoich i innych i odpowiednie reagowanie na nie, radzenie sobie z trudnymi emocjami, adekwatne reagowanie w różnych sytuacjach społecznych.

Psycholog dziecięcy Kraków

Dobry psycholog dziecięcy (Kraków) i jego usługi są skierowane nie tylko do dzieci, u których obserwujemy konkretne problemy. Psycholog dziecięcy (Kraków) jest specjalistą, do którego warto wybrać się z maluchem profilaktycznie. Pomagamy także najmłodszym po różnego rodzaju traumach czy z bliżej niezdefiniowanymi kłopotami. Do każdego dziecka nasz psycholog dziecięcy (Kraków) podchodzi w sposób indywidualny, ponieważ wiemy, jak różne potrafią być maluchy.

Indywidualne podejście do każdego dziecka. Dobry psycholog dziecięcy Kraków.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca z dziećmi jest bardzo wymagająca, zwłaszcza z najmłodszymi. Z tego powodu zapewniamy, że każdy dobry psycholog dziecięcy (Kraków), pracujący na rzecz naszej placówki, ma odpowiednie podejście, dzięki któremu wizyta w gabinecie nie będzie dla dziecka traumatyczna ani problematyczna, ale może okazać się ciekawym doświadczeniem. Podkreślamy, że komfort psychiczny i właściwe reagowanie na różne bodźce w dzieciństwie to sprawy niesamowicie istotne, które mogą wpływać na całe późniejsze dorosłe życie. Z tego powodu, jeśli widzisz jakiekolwiek problemy lub nieprawidłowości w zachowaniu swojego dziecka, zgłoś się do nas. Dobry psycholog dziecięcy (Kraków) na pewno pomoże Twojemu maluchowi.

Dobry psycholog dziecięcy Kraków. Zadzwoń do nas!

Każdy psycholog dziecięcy (Kraków) pracujący na rzecz naszej placówki to wykwalifikowana oraz doświadczona osoba, która potrafi dostosować się do wymagań konkretnego dziecka i poprowadzić je przez terapię tak, by była skuteczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas. Nasz dobry psycholog dziecięcy (Kraków) odpowie na każde Twoje pytanie.