Psycholog, psychoterapia młodzieży Kraków

 Drogi nastolatkujeśli doświadczasz trudności i zmagasz się z:

– różnego rodzaju lękami,

– brakiem chęci do życia,

– przykrymi myślami na własny temat,

– wykluczeniem społecznym,

– przemocą w środowisku domowym oraz/lub rówieśniczym,

– trudnościami w dogadaniu się z rówieśnikami,

– własnym agresywnym zachowaniem,

– samotnością i niezrozumieniem

Daj sobie pomóc! Psychoterapia młodzieży Kraków.

Przyjdź, pogadaj, wyrzuć z siebie to, co Cię męczy. Nie warto dusić tego w sobie. Może być lepiej i lżej.

Drogi rodzicu,

jeśli Twoja córka, czy syn przychodzi do Ciebie – rodzica – i prosi o pomoc mówiąc, że chciałby/-aby pogadać z psychologiem, to pod żadnym pozorem nie lekceważ tego! Wysłuchaj, zainteresuj się i pomóż! To nie znaczy, że Twoje dziecko jest nienormalne. To znaczy, że jest ono na tyle dojrzałe, że szuka pomocy i wierzy, że jest ktoś, kto może mu jej udzielić. Nastolatek nie zawsze chce o wszystkim rozmawiać z rodzicem – i to jest okay, to jest normalne – uszanuj to. Umawiając mu wizytę u psychoterapeuty lub psychologa młodzieżowego w Krakowie, ofiarowujesz mu najlepszą możliwą do zaoferowania pomoc. Dajesz mu znak, że jego problemy są dla Ciebie istotne, że nie lekceważysz ich. Udowadniasz, że Twoja córka, syn są dla Ciebie ważni. Psychoterapia młodzieżowa (Kraków) nie jest żadnym tematem tabu a sposobem na poprawę sytuacji i wyjście z kryzysu.

Nastoletni wiek jest szczególnie problematyczny pod względem psychologicznym. Młodzież (Kraków) przechodzi silne zmiany hormonalne oraz rosnące tempo życia, które sprawiają, że wiele młodych osób boryka się z licznymi trudnościami i nie wie do końca, jak sobie z nimi poradzić. Trzeba mieć tę świadomość i cały czas o tym przypominamy – o zdrowie psychiczne należy dbać cały czas, ponieważ wpływa ono na komfort naszego życia. Żadnych problemów natury mentalnej nie można lekceważyć, ponieważ od ich rozwiązania na dobrą sprawę zależy nasza przyszłość.  Psychoterapia młodzieży w Krakowie jest szansą na swobodne porozmawianie o swoich kłopotach z osobą postronną, która może wyciągnąć obiektywne wnioski oraz zadać odpowiednie pytania.

 

Doświadczony psycholog młodzieżowy – Kraków

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję pomóc już wielu młodym osobom i robimy to dalej. Uwielbiamy poznawać nastolatków, analizować ich wrażliwość i pomagać w kreowaniu własnej osoby. Rodzice w każdym przypadku powinni wspierać swoje dziecko w chęci rozwoju za sprawą terapii, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Psychoterapia młodzieży (Kraków) opiera się na sprawdzonych technikach terapeutycznych, które cieszą się popularnością ze względu na skuteczność i komfort prowadzenia spotkań.

Pracuje dla nas wielu psychologów młodzieżowych z Krakowa, którzy są w stanie pomóc nastolatkowi w uporaniu się z problemami, zbudowaniu większej pewności siebie i wielu innych kwestiach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.